fachberatung

doradca techniczny


Chętnie poradzimy m.in.w tych tematach:


Rozwój receptury
 

Dajemy naszą pomoc w wielu różnych obszarach.Codziennie stawiamynowe wyzwania do rozwoju nowych produktów.Daj znać jakie są Twoje wymagania.

 

Jeśli receptura już istnieje, możemy państwu chętnie po wyglądzie wdokumenty, naszą ocene oddać do tych różnych istotnych kryteri przedwejściem do produkcij.


 

Mają państwo pomysł ale nie mają przepisu?Wtedy może się okazać,że mamy już podobny produkt i wtedy czas i koszty rozwoju będą niższe.

 

Jest państwo to możemy napewno nie są zadowoleni ze swojej receptury,pomóc Państwu mogą wykonać ta pracę nasi fachowcy z 20-letnim doświadczeniem.


 

Wymogi prawne

Przeszkody prawne  dla kosmetyków  na rynku zostały zatwierdzone kilka lat temu z szóstym UE.Kosmetyczne dyrektywy zmieniły sie tak wysoko,że praktycznie jako laik bez zewnętrznego wsparcia nie ma szans aby spełnić te wymogi.

-deklaracja składnika
- dokumentacja
- ocena bezpieczeństwa 
  toksykologicznego
- test prowokacji
  konserwantów
- wiadomość GIZ- Itd.


Pomagamy zapewnić, aby  produkty spełniały wymogi prawne
 

 

Surowce i opakowania

Korzystania z prawa surowców ma wielkie znaczenie w obrocie sprawy. Jeżeli spełnione są  określone  standardy (kosmetyki naturalne, bez konserwantów, kosmetyki, podstawowe kosmetyki, bez perfum ...) takie wymagania często nie są łatwe do spełnienia.


 

Jesteśmy w stałym kontakcie z wieloma producentami surowców aby poznawać najnowsze produkty w celu realizacji tych wytycznych. Zalety: można znaleźć tendencje i tym samym zwiększyć szanse sprzedaży, wówczas innowacyjnych produktów.


 

Co najmniej równie ważny jest wybór odpowiedniego opakowania. Który produkt jest zgodny  z którym opakowaniem.Przez tyle lat zbieraliśmy doświadczenia, z których mogą Państwo teraz korzystać.


 

Zawsze jesteśmy z naszą wiedzą na bieżąco. Odwiedzimy takie miejsca ,również w interesie naszych klientów, wiodące targi materiałów opakowaniowych. Ale poprzez stałe kontakty handlowe z największych firmami  w branży ,stale się aktualizujemy. Tak zostaniemy w przyszłości Państwa osobami kontaktowymi jeśli chodzi o dobre opakowania dla produktów.


 

Aukcja sprzedaży i szkolenia

Co mogę napisać na moim  produkcie? Jakie są możliwości od innych dostawców, aby wyróżniać się? Jesteśmy szczęśliwi mogąc pomóc.

Opracowaliśmy wspólnie z Państwem produkt, jest to punkt sprzedaży pracownikom komunikować się profesjonalnie. W razie potrzeby, tworzymy materiały szkoleniowe i przygotujemy Pańskich pracowników do rozmowy o sprzedaży. 

 


!
 << Wróć