verpackungsmittel

Logistyka

Proponujemy państwie naszą pracę w:

Skup surowców i opakowań

"Zakupy to zysk" tak mówi przesłowie.Wiemy że to nie jest pusty zwrot.Dlatego  nasze dowody wydajności często rozpoczynają się w tym miejscu.

 

Szukają Państwo  konkretnego towaru lub chcecie użyć specjalnego składnika. Znajdziemy  ten produkt, jeśli nie ma go w użyciu. Skorzystaj z naszej wieloletniej współpracy ze znanymi producentami na opłacalne zakupy.

 

Pojemność magazynu dla konkretnych  surowców, opakowań i wyrobów gotowych.

Naszym klientom oferujemy przechowywanie wszystkich niezbędnych składników potrzebnych do  współpracy w naszych magazynach na wysokich regałach . Oczywiście, wszystkie obszary  działalności są zabezpieczone systemem alarmowym.

 

Zarządzanie pamięci masowej przez komputer EPD.

Kierowanie firmowymi procesami  odbywa się u  nas przez profesjonalny system zarządzania zapasami. To oznacza, że system kontroluje  towary przychodzące i zwalnia  swoje towary po dokonaniu wysyłki lub transportu wyrobów gotowych. Możemy te wiadomości na przykład dokładnie codzienne przechowywać w naszych artykułach oraz badać i udzielać pomocy.

 

Wysyłka w dniu zamówienia w kraju i za granicą

Nasza firma znajduje się w odległości 3000 m od zjazdu z Burgau / Jettingen-Scheppach autostrady A 8. Dzięki tej korzystnej lokalizacji,zapewniona jest najszybsza wysyłka Pańskiego nadania.

 

Pakujemy swoje towary prawidłowo, przygotujemy  niezbędne  dokumenty  i umowy  na dostawy do firmy lub bezpośrednio do klienta. Możesz skorzystać z naszych najniższych cen transportu i  z usług takich, jak śledzenie przesyłek za darmo.

!
 << Wróć