salbenruehrer_2

Produkcja

Oferujemy w produkcji:

Produkcja

Nasze maszyny i sprzęt techniczny przeznaczony jest główniedo produkcji produktów płynnych i półpłynnych od podejścia laboratyjnego do przemysłowej wielkości partii.

 

 

Należą do nich:szampony,żele pod prysznic,sole do kąpieli,płyny,kremy,żele,balsamy,pielęgnacja ust,perfumy,dezodoranty i różne olejki.Również różne typy emulsji mogą być realizowane w naszym systemie(ogrzewanie,mieszanie,chłodzenie,produkcja w warunkach próżniowych).


Produkcja po kosmetyczna

Oczywiście produkujemy zgodnie z wytycznymi GMP z całej UE.Prowadzimy szeroko zakrojone kontrole jakości, przygotowujemy dokumentacje  z pełną identyfikowalność każdej partii i upewniamy  się, używając w procesie produkcyjnym i końcowym kontroli, spójnych, wysokiej jakości produktów końcowych.

 

 

 

Specialne produkcje

Obecna siedziba zakładu została w roku 2004 całkowicie nowo stworzona.Przy tym zostałyspełnione najnowsze standardy dla optymalnych i higienicznych warunków w obszarze produkcji.

 

Jednocześnie system wentylacji dla 5-krotnej wymiany powietrza na godzinę został zainstalowany do oznaczania obszarów operacyjnych. Oznacza to na przykład,że w produkcji wyrobów zawierających rozpuszczalniki (np. zmywacz do paznokci polski) spotykamy niezbędne warunki.


Czy maja Państwo specjalne życzenia?Prosimy o przesłanie pytania.

!
 << Wróć