!

Filozofia firmy

Zdrowie, nastrój, uczucie albo ,,Cocooning” – w epoce społeczeństwa informacij są nasze potrzeby już nie zasady badania rynku zróżnicowany.Ogólna teoria od postawy konsumpcyjnej zostanie rzucona na jedną kupę. Jedno się ale nie zmieniło, potrzeba jakości.

Pomysł firmy od abamed widzi swój sukces dokładnie w tych warunkach ekologicznych. – Siebie poprostu ,,dobrze czuć w swojej skórze” ma wysoką koniunkturę – i krityczny i dobrze informowany konsument szuka jakościowe wysokowartościowe produkty pielegnujące ciało. Do tego będą też dzisiaj, także w przyszłości myśli przewodnie ,,naturalnej” methody produkcij i ochrona natury i środowiska nasze  mysły i postawa konsumpcyjna ustalać.

!

kierownictwo przedsiębiorstwa

 

Walter Nowak

Hansjörg Nowak


Dotyczący klasy średniej przedsiębiorstwo rodzinne towarzyszą więcej niż 25 lat ojciec i syn z bardzo dużo własnej krwi

!

Historia

1963

Założenie firmy w Erbach koło ulmu jako medyczna hurtownia ze swoją produkcją lekarstw. Dział sprzedaży rozwiązanej infuzij, także produkcja od ekstraktów kwiata rumiankowego i wcierania iglastego świerka obrazują podstawe działania gospodarki.

1982

Technika medyczna firmowa Arnold & Bormann przejmuje firmę i rozszerza asortyment przez kosmetyczne produkty. Te produkty zostały na marktcie (kliniki, sanatorie,lekarze,działa sprzedaży( otworzone w imiu abamed.

1985

Hansjörg Nowak zdobył zdolną do rozwoju firmę.Jako pierwszy krok zminił się cel firmy i w małych początkach zaczął wynajdować i producować wysokowartościowe produkty kosmetyczne na naturalnej bazie. Z tego powstaje młodzierżowy linia produktu abamed z obszernym sortymentem pielęgnacyjnym dla twarzy i ciała.

Jednocześnie zostanie wejście w obszar "produktcja w zamówieniu klienta" parku maszynowego na elastyczną i sprawną pojemność rozszerzana. Przez to otworzy się akapit obszaru i w połączeniu z odzyskanym Know-how można zrobić znów duży skok do przodu.

1992

Po zakączeniu fazy rozbudawania będą wszystkie warunki wstępne dla poszerzenia akapitu tworzone i z aktywnością eksportu nowę obrot obszaru otworzone. Szczególnie przez początek w prowadzenie na rynek w USA –sklepie może firma przydatność dla międzynarydowy konkurs pod markowym imiu abamed natural line skutecznie udawniać.

1996

Wzór zapakowania lini produktu abamed vital zostało nowo organizowane, to znaczy do  jednakowej  tożsamości dostosowywać. Poszerzenie obrót w obszaru własnej marki. Działanie perspektywniczne zostały zaczęte obszerne prace wstępne dla tych od 30.06.1998 obowiązujące 6. EU- wyteczne dotyczące zmiany rozporządzenie o kosmetykach.

2004

Ciągłe wzrastające rozrosty zmusza do handlowania. Firma przeprowadza się po wieloletniej fazy planowej i po 9 miesięcy czasu budowania w czerwcu 2004 do nowego budynku.

!

Przysłość

Nasz piorytetowy cel brzmi wzrost:
   w akapitu naszego istniejącego programu dostaw 
 przez wydobycie nowych klientów w kraju i zagranicą
opracowanie nowych technologii innowacyjnych koncepcja produktu 
    dla nowych grup docelowych

!